SPORTY

Dělej co tě baví! Sportuj

KUPUJ SPORTY

Užijte si jeden z 18 sportů, které můžete u nás v areálu provozovat. Všechno vybavení si můžete na místě zapůjčit.
Podívejte se také na náš Sportpass. Za pouhých 200 Kč získáte denní permanentku  a můžete vyzkoušet všechny naše sporty ve všední dny od 9:00 - 17:00.

CO JE TO SPORTPASS?

CHCI SPORTPASS

 

UŽ JSTE VYZKOUŠELI NÁŠ SPORTPASS

Za pouhých 200 Kč můžete vyzkoušet sporty v areálu.

VÍCE O SPORTPASS

Máte rádi sport a rádi byste si vyzkoušeli spoustu různých sportů bez toho, abyste za každý museli platit zvlášť? Pak je náš Sportpass přesně pro vás! S ním si můžete užít více než 20 různých sportů v našem areálu za jediný den. A to vše za super cenu 200 Kč!

Sportpass je jako kouzelný klíč, který otevře dveře do světa sportu. Můžete s ním přijít v kterýkoliv všední den od 9 do 17 hodin a užít si sport s kamarády. A víte co je nejlepší? Když máte Sportpass, můžete pozvat své přátele a společně si užít třeba plážový volejbal, aniž byste potřebovali další vstupenky. Jeden Sportpass stačí pro celý tým!

Ale pozor, SPORTPASS nezahrnuje vstup do areálu. Pro vstup do areálu si musíte koupit areálovou vstupenku nebo permanentku.

Myslíme na všechny - ať už jste sami, s kamarády, nebo s rodinou, SPORTPASS je tu pro vás, aby vám zpříjemnil den plný sportu. Tak na co čekáte? Přijďte si užít nekonečnou zábavu s naším SPORTPASSem! Více informací najdete ZDE nebo se zastavte v našem INFOCENTRU, kde vám rádi zodpovíme jakékoli dotazy. Těšíme se na vaši návštěvu se spoustou sportovní zábavy!

Případné další dotazy zodpovíme v našem INFOCENTRU nebo na emailu: sportcentrum@zlutelazne.cz či nám zavolejte na +420777404084.

CHCI SPORTPASS

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE