VOLNOČASOVÝ AREÁL SE SPORTOVNÍM VYŽITÍM

Vítejte ve Žlutých lázních

 


Moc rádi u nás přivítáme nadšené sportovce, rodiče s dětmi, milovníky dobrého jídla a pití a všechny, kteří si přejí relaxovat nebo strávit fajn čas se svými přáteli a být obklopeni příjemným prostředím na pravém břehu Vltavy, které nabízí nepřeberné možnosti trávení volného času.

Z našeho provozního řádu

Vstup pejskům na vodítku je povolen
Vyjma uzavřených prostor je kouření v areálu povoleno
Zákaz vnášení vlastního jídla a pití do areálu.
Přísný zákaz vnášení skla a alkoholu.
Celý areál je monitorován kamerovým systémem.

PROVOZNÍ ŘÁD AREÁLU

PLOVÁRNA S BOHATOU HISTORIÍ

Historie Žlutých lázní se datuje od roku 1910, kdy byly v červnu slavnostně otevřeny jako oblíbené místo k rekreaci, sportu a koupání ve Vltavě. Žluté lázně jsou symbolem plovárenské tradice a příjemných chvil strávených na břehu Vltavy.

ZÁBAVA PRO DĚTI

V letních dnech si mohou děti užít plno vodních radovánek v našem brouzdališti. Součástí dětského hřiště je i stylové občerstvení, kde si na své přijdou milovníci zmrzliny, nanuků, osvěžujících nápojů a dalších dobrot k jídlu a pití.

STYLOVÉ OBČERSTVENÍ

Denně je v provozu Bistro Giallo nabízející vynikající těstoviny, pizzu, saláty a chutné sendviče. Pokud jste spíše na sladké pochoutky a kávu, navštivte náš La Panna Gelato. V centrálním náměstí u travnaté pláže najdete také Food Market – stánky s grilem a dobrým pitím.

SPORT, RELAXACE, GASTRO

Žluté lázně rozhodně stojí za návštěvu, protože jsou jedinečné a nabízejí to nejlepší ze světa sportu, relaxace i gastronomie.

A ZÁBAVA MŮŽE ZAČÍT!

V areálu Žlutých lázní pořádáme velké množství kulturních akcí pro širokou veřejnost jako jsou koncerty, hospodské kvízy, stand-up a akce pro děti.

Mapa areálu

Mapa areálu
STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE