Novinka

Motorový člun

Představujeme vám nevšední zážitek – zapůjčení motorového člunu až pro 8 osob! Představte si, jak společně s rodinou nebo přáteli kloužete po klidných vodách Vltavy, obklopeni malebnými výhledy, které naše hlavní město nabízí. Ať už hledáte perfektní způsob, jak oslavit speciální příležitost, nebo si jen tak užít den plný slunce a zábavy na vodě, náš motorový člun je přesně to, co potřebujete. Slibujeme Vltavu bez hranic a dobrodružství na dosah!

CHCI NA MOTOROVÝ ČLUN

MOTOROVÝ ČLUN CENÍK  
9:00 - 17:00 17:00 - 22:00
650 Kč 750 Kč

*Ceny jsou uvedeny za hodinu pronájmu

Rezervace a platba

Pro vaše pohodlí můžete rezervovat a zaplatit kurt přes náš online rezervační systém až týden dopředu. Systém je rychlý a snadno ovladatelný, takže si můžete vybrat nejlepší čas pro vaši projížďku.

Multisport karta

Vlastníte-li Multisport kartu, můžete s ní u nás platit přímo na místě. Online rezervace s Multisport kartou bohužel není možná. Při platbě na místě Multisport karta snižuje cenu pronájmu člunu o 20%. 

 

Nenechte si ujít šanci stát se kapitánem vlastního lodního dobrodružství. Motorový člun je k dispozici pro zapůjčení všem, kteří touží po nevšedním zážitku. Připravte se na nezapomenutelné chvíle, které si budete pamatovat celý život.

Co nabízíme:

- Motorový člun s kapacitou až 8 osob.

- Nezapomenutelné výhledy a zážitky na řece Vltavě.

- Ideální pro rodinné výlety, oslavy, nebo jen tak pro radost.

Přijměte naše pozvání k dobrodružství:

Nečekejte a rezervujte si svůj motorový člun již dnes! Buďte kapitánem své posádky a vyplujte za novými zážitky, které posílí pouta mezi vámi a vašimi blízkými. Naše loď je připravena, aby se stala dějištěm vašich nezapomenutelných příběhů.

Vltava čeká – vaše dobrodružství začíná právě teď!

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE