Novinka

Párty a BBQ vor

Představte si, že si s přáteli, rodinou, nebo klienty sednete do křesel, na grill hodíte steaky, klobásy, zeleninu nebo ryby či krevety, z truhlice plné ledu vyndáte vaše oblíbené drinky a dobrá nálada je na světě! A co je ještě lepší? Můžete to celé uspořádat přímo na Vltavě! Chcete při tom mít výhled na Vyšehrad nebo do centra Prahy?

No problem. Stačí si tam dojet. Jste sami sobě kapitány. Rozhodnutí je na Vás. Nemusíte se bát ani chladnějších večerů - na Party voru nově najdete i dva plynové teplomety.

Pro rezervaci partyvoru kontaktujte prosím emailem: sportcentrum@zlutelazne.cz

PARTY VOR CENÍK  
9:00 - 17:00 17:00 - 22:00
1600 Kč 2500 Kč

*Ceny jsou uvedeny za hodinu pronájmu

Párty vor je ideálním místem pro narozeninové oslavy, firemní akce, rozlučky se svobodou a celou řadu dalších událostí. 

Jedná se o malé plavidlo o rozměru 7,5 x 3,5 m s vlastním strojním pohonem (motor o výkonu 15 koňských sil) - není tedy potřeba průkaz vůdce malého plavidla, ani kapitánské zkoušky!

  • Maximální kapacita je 10 osob
  • Obsluhu zvládne každý  (pokud byste i přesto chtěli zajistit kapitána, není to problém - platí se zvlášť)
  • Vybavení:  posezení, plynový grill Weber včetně plynové náplně, box s ledem na chlazení nápojů, bluetooth reproduktor JBL Extreme, motor s plnou nádrží, dva plynové teplomety, povinná výbava (vesty, pádla, hasící přístroj, osvětlení, záchranné kruhy, atp.)

Občerstvení formou piknikových košů a nebo polotovarů na gril z produkce Žlutých lázní je možné domluvit předem na emailu: provozni@taiko.cz nejpozději 3 pracovní dny předem.

COME BY TODAY

Come and spend your free time in Žluté Lázně

TICKETS ONLINE