Novinka

Paddleboard

AREÁL A SPORTOVIŠTĚ JSOU NYNÍ UZAVŘENA, SPORTY OTEVÍRÁME 1.5.2024.

"Staňte se pánem Vltavy na paddleboardu – zažijte vodní dobrodružství a pohlédněte na Prahu z nové perspektivy!"

Přijďte k nám do Žlutých lázní a vydejte se na nezapomenutelnou plavbu na paddleboardu po klidném toku Vltavy. Objevte kouzlo pohybu na vodě a užijte si výhledy na malebnou Prahu z pohodlí vašeho paddleboardu. Jsme hrdí na to, že právě Žluté lázně byly prvním místem v České republice, kde se tento sport začal nabízet. Přijďte a buďte součástí této tradice!

PADDLEBOARD CENÍK  
9:00 - 17:00 17:00 - 22:00
250 Kč 300 Kč

*Ceny jsou uvedeny za hodinu pronájmu

Co je paddleboard?

Paddleboard, neboli SUP (Stand Up Paddleboarding), je oblíbený vodní sport, který spočívá ve stání na speciálním prkně a pohybu po vodní hladině za pomoci dlouhého pádla. Paddleboarding je skvělý způsob, jak posílit celé tělo, užít si zábavu na vodě a zároveň obdivovat krásy okolí.

Rezervace a platba

Pro vaše pohodlí můžete rezervovat a zaplatit kurt přes náš online rezervační systém až týden dopředu. Systém je rychlý a snadno ovladatelný, takže si můžete vybrat nejlepší čas pro vaši plavbu.

Multisport karta

Máte Multisport kartu? Skvělé! Při nákupu přímo na místě ve Žlutých lázních můžete získat slevu 100% na pronájem paddleboardu. Upozorňujeme, že Multisport kartu nelze uplatnit při online rezervacích.

Upozornění pro sportovce:

Pro vaši bezpečnost a dodržování pravidel na Vltavě vás žádáme, abyste respektovali zákaz plavby mezi železničním a Jiráskovým mostem. Vaše bezpečnost je pro nás prioritou.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám nezapomenutelné zážitky na paddleboardu ve Žlutých lázních!

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE