Novinka

Doublekajak

Kajak je váš lístek do světa vodních zážitků. Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený vodák, kajak vám otevře dveře k nekonečné zábavě a radosti z pohybu. Naše kajaky jsou ideální pro každého - vybírat můžete mezi single kajakem pro samostatné výpravy nebo double kajakem, kde si zážitek užijete ve dvou.

Prozkoumejte kouzlo Vltavy!

CHCI NA KAJAK

Nabízíme vám možnost zapůjčení kajaků přímo u břehu Vltavy. V našich Žlutých lázních si můžete vybrat svůj kajak a vydat se na nezapomenutelnou plavbu. Objevte krásy naší řeky z pohodlí kajaku a užijte si den plný slunce a vody.

DOUBLE KAJAK CENÍK  
9:00 - 17:00 17:00 - 22:00
300 Kč 350 Kč

*Ceny jsou uvedeny za hodinu pronájmu

Rezervace a platba

Pro vaše pohodlí můžete rezervovat a zaplatit kurt přes náš online rezervační systém až týden dopředu. Systém je rychlý a snadno ovladatelný, takže si můžete vybrat nejlepší čas pro vaši plavbu.

 Multisport karta - vaše vstupenka na vodu!

Máte Multisport kartu? Skvělé! U nás můžete využít 50% slevu na zapůjčení kajaku. Přijďte přímo do Žlutých lázní a vaše karta vám otevře dveře k neomezené zábavě na vodě. Vezměte prosím na vědomí, že sleva platí pouze při nákupu na místě a nelze ji uplatnit při online rezervacích.

 Proč si vybrat kajak?

- Přístupnost: Kajakování je skvělý sport pro každého. Základy se naučíte během okamžiku a pak už jen zbývá užívat si zábavu na vodě.

- Flexibilita: Vyberte si mezi single a double kajakem a užijte si výlet přesně podle vašich představ.

- Zážitek: Objevte krásy Vltavy a prožijte den plný dobrodružství a relaxace.

Připojte se k nám a zažijte svobodu, radost a vzrušení z jízdy na kajaku. Objevte nové obzory, užijte si nezapomenutelné zážitky a staňte se součástí naší veselé komunity vodních nadšenců. Na kajaku za dobrodružstvím!

 

COME BY TODAY

Come and spend your free time in Žluté Lázně

TICKETS ONLINE