Novinky

Žluté lázně startují sportovní super léto – areál nabídne hokej, fotbal i olympiádu

V Česku si fanoušci poprvé vyzkouší novinku, speciální kluziště na bruslení.

 Fanoušci pohybu se mají letošní sezónu na co těšit. V areálu Žluté lázně v pražském Podolí totiž právě začíná sportovní super léto. Na břehu Vltavy najdou místo, kam mohou přijít fanoušci Mistrovství světa v hokeji, Mistrovství Evropy ve fotbale i olympiády sledovat vybraná sportovní klání. Těšit se mohou ve vybrané dny na doprovodný program a soutěže. Návštěvníci také mohou využít Sportpass, díky kterému spojí pasivní sledování sportu s aktivitou přímo ve venkovním prostoru. Žluté lázně navíc nabídnou během mistrovství jednu absolutní novinku – speciální plochu pro bruslení, kterou si vyzkouší návštěvníci i sportovci.

Letní sezónu Žlutých lázní otevřou čarodějnice

Tradiční oslava čarodějnic otevře letošní sezónu v areálu Žluté lázně v pražském Podolí. V úterý 30. dubna čeká na návštěvníky odpolední rej plný zábavy a pestrého programu. Oslavy se budou konat v tradičním stylu u břehu Vltavy s živou hudbou, opékáním špekáčků a aktivitami především pro děti. Akce začne ve 14 hodin. Zhruba třímetrovou vatru zažehnou organizátoři v 18 hodin.

Žluté lázně hledají kolegy do svého týmu na sezonu 2024

Žluté lázně hledají posily do svého týmu! Přidejte se k nám a zažijte nezapomenutelné léto 2024. 

Hledáme také sympatické kolegy na pozici GRILAŘ a PRODEJCE!

Ať už grilování nebo obsluha zákazníků se dá dělat mnohem lépe, když pracujete v krásném prostředí, baví vás to a do práce chodíte s nadšením.

Věříme, že toto vše najdete třeba právě u nás.

Bližší info získáte na emailu: provozni@zlutelazne.cz 

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE