Událost

RUMFEST 2024 - Prague International Rum Festival

Termín konání:

 

Dvanáctý ročník oslavy pravého třtinového rumu.

Rumfest je zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu. Již 12. ročník proběhne v Praze ve Žlutých lázních 1.června 2024. Návštěvníci se mohou těšit tradičně na několik stovek skvělých rumů z celého světa, ochutnáte nové i tradiční rumové koktejly, pro nadšence budou i letos připraveny v rámci základní vstupenky vzdělávací semináře s předními odborníky od nás i ze zahraničí na různá témata ze světa rumu. Nebude chybět food court s karibskou a exotickou kuchyní i latinská hudba.

Odborným garantem Rumfestu je Barlife, exkluzivní specializovaný magazín zaměřený na moderní gastronomii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004. 

Vstup pouze pro osoby starší 18 let, mladší pouze v doprovodu

Jedinečný zážitek pro všechny vaše smysly, stovky rumů a rumových koktejlů, semináře a řízené degustace od brand ambasadorů a rumových odborníků. Na Rumfestu máte možnost ochutnat různé styly rumů, vše v jeden den, na jednom místě, a pochopit tak celou tuto zajímavou kategorii. 

Rumfest je pro všechny. Ať už jste začátečník, tuto kategorii teprve objevujete a bude to Váš první Rumfest nebo jste zkušený rumař, máte své favority, ale hledáte či znovu objevujete značky, které jste kdysi ochutnali. S věkem se chutě mění a není tomu jinak ani u senzoriky rumů.

  • Stovky různých rumů z celého světa 
  • Rumové koktejly od nejlepších barmanů
  • Semináře, workshopy a řízené degustace s předními odborníky
  • Skvělý catering - burgery, pastrami, poke bowls
  • Živá latinská hudba

Odborným garantem Rumfestu je Barlife, exkluzivní specializovaný magazín zaměřený na moderní gastronomii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004.

Pijte zodpovědně!

VÍCE INFORMACÍ O AKCI

Vstupenky na Rumfest 2024 můžete zakoupit už nyní na GoOut nebo v den konání na pokladně.

Předprodej vstupenek na masterclasses začne v pondělí 22.4. ve 20:00 na GoOut. V rámci ceny masterclass je i základní vstupenka na Rumfest.

Vstup pouze pro osoby starší 18 let nebo s doprovodem.

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE