Areál Žlutých lázní

Areál otevřen denně 9:00 - 24:00

Sportování a pohyb po venkovních prostorách areálu je při dodržení rozestupu 1,5 m (s výjimkou členů domácnosti) možný bez roušky, při vstupu do vnitřních prostor prosíme o dodržování povinnosti mít zakrytá ústa a nos. Pobyt ve vodě je možný bez zakrytí dýchacích cest. Kapacita areálu je vzhledem k vládním nařízením aktuálně omezena na 1000 osob.

Sprchy a šatny v provozu. Dětský koutek otevřen od 1.6.2020.

 

Areál Žlutých lázní je unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a bohatou historií, kde lze všestranně trávit volný čas nejen ve společnosti přátel a rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav nebo hudebních a kulturních akcích.

Celková denní provozní kapacita areálu se pohybuje v rozmezí 8–10 000 tisíc návštěvníků. Každému z nich nabízí optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, s odpovídajícím zázemím v oblasti občerstvení, doprovodných služeb a hygieny. Součástí areálu je i veřejné parkoviště pro 80 vozů a celoplošná wifi od airwaynetu. Celý areál, včetně toalet, je bezbariérový.

Provozní řád areálu najdete  ZDE

Žluté lázně - Praha Podolí

Areál Žlutých lázní v Praze představuje unikátní přírodní sportovně relaxační areál se širokým sportovním a gastro zázemím, kde mimo jiné koná realizace velkých areálových projektů (sport, kultura, volný čas), veřejné kulturní a společenské akce, firemní i soukromé akce.

Kontaktní form 1)