Areál Žlutých lázní

Areál otevřen denně 9:00 - 24:00
(Areál včetně sportovišť v provozu do 4.10., po tomto datu bude otevřen pouze Kikiriki Gril a parkoviště, kde bude probíhat testování společnosti Spadia na Covid 19)

VSTUP DO AREÁLU ZDARMA

 

Kapacita areálu je vzhledem k vládním nařízením aktuálně omezena na 100 osob.

Sprchy a šatny v provozu.

Dětský areál znovu otevřen. Více informací ZDE

 

Areál Žlutých lázní je unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a bohatou historií, kde lze všestranně trávit volný čas nejen ve společnosti přátel a rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav nebo hudebních a kulturních akcích.

Celková denní provozní kapacita areálu se pohybuje v rozmezí 8–10 000 tisíc návštěvníků. Každému z nich nabízí optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, s odpovídajícím zázemím v oblasti občerstvení, doprovodných služeb a hygieny. Součástí areálu je i veřejné parkoviště pro 80 vozů a celoplošná wifi od airwaynetu. Celý areál, včetně toalet, je bezbariérový.

Provozní řád areálu najdete  ZDE

Žluté lázně - Praha Podolí

Areál Žlutých lázní v Praze představuje unikátní přírodní sportovně relaxační areál se širokým sportovním a gastro zázemím, kde mimo jiné koná realizace velkých areálových projektů (sport, kultura, volný čas), veřejné kulturní a společenské akce, firemní i soukromé akce.

Kontaktní form 1)