Událost

Dětský den

Termín konání:

Dětský den ve Žlutých lázních s Bezpečně u vody a Kroužkovanou podívanou

Dne 2. června 2023 se ve Žlutých lázních uskuteční Dětský den plný zábavy, vzdělávání a interaktivních ukázek. Akce, která potrvá od 12:30 do 18:00, nabídne bohatý program pro děti i jejich rodiče. Vstup je ZDARMA.

Během odpoledne se na podiu představí děti ze zájmových kroužků (Kroužky.cz) se svými vystoupeními. Současně budou probíhat na několika stanovištích ve spolupráci s Policií ČR, Hasičským záchranným sborem a projektem Bezpečně u vody interaktivní a hravé ukázky zaměřené na bezpečné chování u vody, postupy při krizových situacích a prezentace přínosu služebních psů při různorodých zákrocích bezpečnostních složek. Návštěvníci se mohou těšit i na unikátní ukázky zákroků, jako je záchrana tonoucího, a možná přiletí i zásahová helikoptéra.

Díky spolupráci s dalšími partnery, jako jsou Decathlon, Hasiči Praha, Kroužky.cz, Městská část Praha 4, Policie ČR, Rádio Praha, Bezpečně u vody , Kores a Mamísek nebudou chybět ani kreativní dílny a sportovní aktivity pro děti.

Dětský den ve Žlutých lázních slibuje nezapomenutelné odpoledne plné zábavy, poučení a vzrušujících zážitků pro celou rodinu. 

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE