Událost

Čarodějnice 2024

Termín konání:

Čarodějnický rej opět otevírá bránu do kouzelného světa ve Žlutých lázních! 

Už se nemůžete dočkat, až se vaše ratolesti promění v malé kouzelníky a čarodějky? Pak si rozhodně nenechte ujít legendární Čarodějnice ve Žlutých lázních, 30. dubna od 14 hodin! 

Připravili jsme pro vás nabitý program, který nadchne celou rodinu. Vaše děti se zabaví při účasti v různorodých soutěžích, oblíbených pouťových atrakcích nebo skvělým doprovodným programem jako zpívání u ohně s Petrem Škarohlídem nebo show plná tance a zpěvu s Bárou Ladrovou. A pokud zvládnou splnit všechny úkoly na tajuplné Čarodějnické stezce, čeká na ně i kouzelný dáreček! 

Během celého odpoledne se můžete těšit na lahodnou nabídku občerstvení a osvěžujících nápojů. A co by to bylo za Čarodějnice bez opečených špekáčků na ohni? 

 K dokonalé atmosféře přispěje i vystoupení oblíbené kapely So Fine, která roztančí malé i velké návštěvníky. 
 

V 18 hodin pak společně oslavíme příchod jara zapálením velkolepé vatry a zábava nekončí ani po setmění! Čeká na vás totiž energická afterparty s DJem, která bude pokračovat až do pozdních večerních hodin. 

 Celou akcí bude provázet moderátor Jan Meruna.

Přijďte prožít čarovný den a vychutnat si jedinečnou atmosféru Žlutých lázní naplno! Těšíme se na vás a věříme, že si tento nezapomenutelný zážitek užijete stejně jako my! 

VSTUPNÉ:
Dospělí: 100,-
Děti: studenti, senioři: 50,-
Děti do 100cm: zdarma
ZTP: zdarma
Děti v čarodějnickém kostýmu: zdarma

PARTNEŘI AKCE: Druchema, Kores, Kroužky, Městská část Praha 4, Pompo, H2OSPODÁŘ, Rádio Praha, Life is skill

KUP SI VSTUPENKU


Fotoalbum

STAVTE SE JEŠTĚ DNES

Přijďte strávit svůj volný čas do Žlutých Lázní

VSTUPENKY ONLINE