Párty a BBQ vor

Představte si, že si s přáteli, rodinou, nebo klienty sednete do křesel, na grill hodíte steaky, klobásy, zeleninu nebo ryby či krevety, z truhlice plné ledu vyndáte vaše oblíbené drinky a dobrá nálada je na světě! A co je ještě lepší? Můžete to celé uspořádat přímo na Vltavě! :-O Chcete při tom mít výhled na Vyšehrad nebo do centra Prahy? No problem. Stačí si tam dojet. Jste sami sobě kapitány. Rozhodnutí je na Vás. Nemusíte se bát ani chladnějších večerů - na Party voru nově najdete i dva plynové teplomety.

Všechny sportoviště jsou otevřeny od 17.5.2021, rezervovat můžete již dnes!

9:00 - 17:00 17:00 - 20:00
1300 Kč* 1600 Kč*

* Ceny jsou uvedeny za hodinu pronájmu

Pro členy MultiClubu poskytujeme slevu 20% po předložení karty Multisport společně s kontrolou OP.

Párty vor je ideálním místem pro narozeninové oslavy, firemní akce, rozlučky se svobodou a celou řadu dalších událostí. 

Jedná se o malé plavidlo o rozměru 7,5 x 3,5 m s vlastním strojním pohonem (motor o výkonu 15 koňských sil) - není tedy potřeba průkaz vůdce malého plavidla, ani kapitánské zkoušky!

  • Maximální kapacita je 10 osob
  • Obsluhu zvládne každý  (pokud byste i přesto chtěli zajistit kapitána, není to problém - platí se zvlášť)
  • Vybavení:  posezení, plynový grill Weber včetně plynové náplně, box s ledem na chlazení nápojů, bluetooth reproduktor JBL Extreme, motor s plnou nádrží, dva plynové teplomety, povinná výbava (vesty, pádla, hasící přístroj, osvětlení, záchranné kruhy, atp.)

Občerstvení formou piknikových košů a nebo polotovarů na gril z produkce Žlutých lázní je možné domluvit předem na emailu: daniel.paulicek@taiko.cz nejpozději 3 pracovní dny předem.

Rezervace voru

Článek na blogu: Buďte originální a zařiďte společnou akci na vodě. Párty vor je vhodný i pro rodiny s dětmi

VĚNUJTE SKVĚLÝ DÁREK K JAKÉKOLIV PŘÍLEŽITOsti

Koupit Voucher

Provozní informace

Rezervaci je možné udělat přes náš systém a nebo telefonicky na Sportcentru (+420 244 463 777). Po potvrzení vaší rezervace vám bude sportovní vybavení blokované maximálně 5 minut po zahájení rezervované doby, v případě nedodržení tohoto časového termínu bude vybavení k dispozici pro ostatní zájemce!

Kontaktní form 1)