YELLOWEEN

3.11.2018 12:00 Žluté lázně

Oslava Halloweenu po našem, to je tradiční

YELLOWEEN ve Žlutých!

Na různých místech po celém areálu je pro Vás připraven bohatý program:

Stan za Tančírnou
-  Pódiový program (Divadlo Mazec)
-  Dlabání dýní
-  Malování na obličej
-  Kores výtvarný koutek
-  Hrací koutek Little Tikes

Tančírna
Výtvarná dílna  (výroba netopýřích klobouků)

Kameny u Tančírny
-  opékání buřtíků

Louka
-  zábavné pouťové atrakce (malý kolotoč, houpačky, kuličkový svět)
 

Napříč areálem pak bude připravena  STRAŠIDELNÁ STEZKA

Najdi stanoviště, splň úkol a zakroužkuj si obrázek ve Strašidelném bingu na hrací kartě. Pokud na konci stezky sdělíš, který obrázek ti v Bingu zbyl, dostaneš malou odměnu!
 

Nebude chybět ani nabídka občerstvení (tradiční dýňová polévka; česká kuchyně na Tančírně; pizza v Bistru Giallo, trdelník a další), horké nápoje (káva, čaj, svařené víno), sladkosti (Bubble Wafle, cukrová vata a další pochutiny) a těšit se můžete i na tematické zboží pro děti v podobě kostýmů, svítících hraček a balonků, atp.
 

Nezapomeňte na strašidelné MASKY a KOSTÝMY!!

Informace průběžně doplňujeme
- změna vyhrazena -

Halloweenská šou v podání Divadla Mazec, aneb kabaret plný strašidelných bytostí nazvaný  "Stará Dýně a její přátelé".

Těšit se můžete na divadelní scénky a etudy na téma podzimu, duchů, tajemných situací a strašidelných chvil mezi nebem a zemí. Nejde o to diváky děsit nebo strašit, ale humornou formou je přivést do lehce nostalgické atmosféry; přinést zvyky a tradice spojené se svátkem Halloweenu a dušiček. Pavučiny, kostlivci, tmavá zákoutí, strašidelná zombie, mluvící myši a chodící dýně budou strašit pouze v písničce, kterou divadlo Mazec speciálně pro tuto slavnost připravilo. Naučíme Vás ji zpívat i tancovat, vznikne tak společný oslavný song. Scénu divadelní šou budou tvořit velké dvoumetrové loutky. Každá z nich bude představovat jednu ze špatných vlastností, se kterou se děti můžou potkávat i v běžném životě ... Lež, Závist, Pomluva, Zlo, Vztek a budou představovat strašidla, která opravdu existují. Ale je jen na nás, jak si je do života vpustíme.

 

 

VSTUP ZDARMA

Kontaktní form 1)