MASOPUST S BURANOVSKÝMI BABIČKAMI A RUSKÝ STREET FOOD

10.3.2019 11:00 Žluté lázně

V letošním roce budou mít Pražané jedinečnou příležitost oslavit Masopust s hvězdami Eurovize – Buranovskými babičkami z Ruska.

Tento soubor se zúčastnil mezinárodní hudební soutěže Eurovize 2012 a z finále si odvezl 2. místo. Originalita vystupujících si podmanila evropské publikum již od prvních vteřin vystoupení. Buranovské babičky budou nejen zpívat, ale také péct lívance, vytvářet amulety. Návštěvníci budou mít také možnost se s nimi vyfotit.

Na Masopustu na Vás čekají nejen Buranovské babičky, ale také RUSKÝ STREET FOOD s možností ochutnat ruskou kuchyni v celé její rozmanitosti – od palačinek, pelmeňů, pirožků, koláčků až po plov a šašliky! 

Součástí Masopustu budou v průběhu celého dne rozmanité hry, soutěže, masopustní quest od LostRooms.cz a dílny pro děti i dospělé. Bude probíhat také kuchařská soutěž o nejlepší salát „Sleď v kožichu" a dort Napoleon. Vystoupí i další folklorní soubory, například Kozáci Vltavy.

Pro výherce soutěží jsou připraveny hodnotné ceny od partnerů akce - například nádobí společnosti BELIS, poukázky na nákup ve FASHION ARENA OUTLET PRAGUE, balíčky kosmetiky RYOR a další zajímavé ceny.

Cena vstupenek: 
/v ceně jedné vstupenky palačinka se zakysanou smetanou, tradiční ruský salát, čaj/

Dospělý: 490 Kč
Dítě do 15 let: 400 Kč
Dítě do 3 let: zdarma
Rodinný lístek pro 2 dospělé a 1 dítě: 1200 Kč
Rodinný lístek pro 2 dospělé a 2 děti: 1500 Kč
Cena vstupenky vč. DPH 15%

Vstupenky je možné zakoupit zde:

 

Partnery akce jsou: 

->  Fashion Arena Outlet Prague
->  RYOR a.s.
->  Belis a.s.
->  RSVK
->  LostRooms.cz a Cityquest.cz
->  Mad Head Show
->  MegaEvent.cz
->  Pražský telegraf
->  Gastronom Delikatesy
->  Žluté lázně

 

Kontaktní form 1)