Prosecco & Food Festival

14.9.2019 12:00 Žluté lázně

Návštěvníci Prosecco & Food Festivalu mohou festival navštívit jen po zaplacení vstupného - 250 Kč ve stánku umístěného u areálové mapy za hlavních vchodem.

Návštěvník festivalu může čerpat ve festivalových stáncích jen po zaplacení vstupného a s obdrženou sklenkou.

Řadoví návštěvníci, kteří nemají zájem o festival, mohou zdarma projít do areálu, blokovat si sporty a využívat naše areálové gastro zařízení.

Prosecco & Food Festival

Vámi oblíbenou party pod širým nebem chystáme o víkendu 14. a 15. září 2019, kdy pokračujeme v letní oslavě a festivalové sezóně ve Žlutých lázních, v Praze Podolí. Znovu se můžete těšit na desítky druhů prosecca, šumivých vín a street food kulinářských specialit, jako jsou například grilované mořské plody, pizza i italské šunky, sýry a mnoho dalších moderních a překvapivých gurmánských nápadů a nových trendů. Pro děti je pak připraven nejen zábavný program, ale také moderní a klasické provedení dezertů a různé druhy točené nebo rollované zmrzliny.

Už jste přišli na to, co by bylo prosecco bez Vás? Ano?! Teprve s Vámi, v harmonii s chutí a vůní výtečného jídla, potkávání se s přáteli a skvělou atmosférou, je prosecco životním stylem a Vy jste jeho neodmyslitelnou součástí. Pojďte společně s námi prožít jeden z další příběhů "Prosecco & Food Festival"

Program

Sobota 12:00 - 22:00
Neděle 12:00 - 22:00

Hudební program

Eddie Stoilow

Hermes Karel Groove Band

Saxokid

So Fine

DJs

 

Facebooková událost

Kontaktní form 1)