Pražské LÉTO / ČEZ handy kvadriatlon / Prague Adaptive Games 2

22.6.2019 10:00 Žluté lázně

Pražské LÉTO je festival sportu, pohybu, her, zábavy na souši i na vodě ve Žluté lázně. Organizátorem je Cesta za snem a generálním partnerem Česká pojišťovna.

Celodenní program pro děti i dospělé, sporty, atrakce, na vodě i na souši, v písku nebo asfaltu :) Program pro děti, koupání, slunce, sportoviště, drinky, dobré jídlo, pohoda.

Pro sportovce se pojede čtyřboj dvojic ČEZ HANDY KVADRIATLON neboli 300m PLAVÁNÍ / STŘELBA / 1500m KÁNOE ve dvou / 12 km KOLO! Různé kategorie, sport pro všechny, zdravé i handicapované. Více info na https://www.cestazasnem.cz/propozice-1-42

PRAGUE ADAPTIVE GAMES 2 / pokračování našeho nového projektu PAG, her upravených tak, aby je mohl absolvovat každý, zdravý, vozíčkář, amputář ... Postavíme molo, na něj do dvouřadu trenažéry handbike, pádlování, běžky, laserová střelnice. Pojedeme duely jeden na jednoho. Jde o to zdolat řadu trenažérů od startu do cíle v co nejkratším čase. Po skončení KVADRITALONU velké finále těch nejlepších o super ceny (tablet Lenovo, lístky na koncerty atd)
Chceš to zkusit? přijď a registruj se na místě nebo piš na pchalek@cestazasnem.cz

PRO RODINY S DĚTMI nebo ty, co rádi zkoušejí nové věci a chtějí soutěžit: U vstupu dostanete hrací kartu. Chodíte pak po stanovištích, atrakcích a bavíte se, zkoušíte z toho, co máme připraveno. Sbíráte razítka a vyplněnou kartu pak odevzdáte. Na konci dne budeme losovat z vyplněných karet a vyhrát můžete třeba tablet a další super ceny!

Výtěžek z celé akce jde na podporu Dana Křečka, který po zásahu proudem přišel o půlku těla. Společně mu chceme pomoci vrátit se zpátky. Transparentní účet sbírky na Dana: http://bit.ly/24prodana

Vstupné je 50 Kč. Vše z programu zdarma!

PAG startovné 100 korun na Dana Křečka.

Těšíme se na Vás!

Cesta za snem tým!
www.cestazasnem.cz

Kontaktní form 1)