Paul Kalkbrenner

22.8.2019 18:00 Žluté lázně

❗️Provozní oznámení❗️
22.8. do 14 hod. bude vstupné do areálu zdarma, poté bude areál uzavřen a od 17 hod. bude vstup do areálu možný jen s platnou vstupenkou na Paul Kalkbrenner • Colours Selection.

Prodal více než milión desek, na Spotify a YouTube dosahují jeho tracky stamiliónových přehrání a headlinuje největší světové festivaly. A v srpnu zahraje německý DJ v Praze v rámci turné ke své osmé desce Parts Of Life, která vyšla deset let po průlomovém a platinovém albu Berlin Calling.

Jeho dlouhé zrychlující ataky pochopitelně vzývají gradaci a přirozeně vtahují do jádra dění. Pracují s širokou škálou energií, které se vzájemně prolínají a vytváří mimořádně chytlavý taneční celek. Paulova živá vystoupení vždy působí jako kompaktní, velmi pečlivě budovaná party, v níž záměrně reflektuje všechny odbočky, smyky a experimenty ve své dosavadní tvorbě - od spontánních DJ setů v legendárních berlínských klubech přes hrubé nekompromisní techno až po současné cílené, ovšem stále chytré a zábavné návštěvy tanečního mainstreamu.

KOUPIT VSTUPENKU

Facebooková událost

Kontaktní form 1)