Nelelkuj doma a pojď k vodě!

17.6.2018 13:00 Žluté lázně

Sportovní odpoledne pro děti a rodiny ve Žlutých lázních, kde si budou moci zdarma vyzkoušet jachting, paddleboarding, vodní záchranářský sport, jízdu motorovou lodí a na kajacích. 

Program bude doplněn o ukázky činnosti Vodní záchranné služby ČČK a nebude chybět ani vodní záchranář žabák Kvaky s workshopy bezpečného pobytu u vody a poskytování první pomoci. 
Čeká na vás spoustu zábavy, relaxace i ponaučení, které se může vždycky hodit.

Program

Projížďky na kajacích, motorových lodích a na plachetnicích:
Vyzkoušejte jízdu na lodi - vybrat si můžete loď s motorovým pohonem nebo zapojit vlastní svaly a svézt se na kajaku. Také můžete napnout plachty a vychutnat si kouzlo jízdy s větrem v zádech. Ti kteří si na plachetnici netroufnou, ale přes to by se chtěli naučit plachetnici ovládat, mohou vyzkoušet speciální trenažér, na kterém zažijete opravdovou jízdu na lodi, i když budete na souši.

Paddleboard:
Na paddleboard s celou rodinou - zkuste hit letošní sezóny megaboard, na kterém se najednou sveze až 6 lidí. Ať již jste začátečníci nebo s paddleboardem máte již zkušenosti, megaboard je skvělou volbou jak si společně užít zábavu na vodě. Ve dvou se to přece lépe táhne a co teprve, když se na jednom paddleboardu sejde celá rodina.

Vodní záchranářský sport a ukázky Vodní záchranné služby ČČK:
Vodní záchranná služba ČČK letos slaví 50 let výročí, které s námi oslaví ukázkami své činnosti. Naučíte se jak správně poskytovat první pomoc a jak zachránit tonoucího, dozvíte se jak používat záchranné pomůcky do vody a vše si budete moci vyzkoušet. Pobočný spolek VZS ČČK Prahy 15 pro vás připravil program, při kterém se nudit určitě nebudete.

U vody bez nehody:
Vodní záchranář žabák Kvaky se svým stánkem prevence tonutí a bezpečného pobytu u vody pro vás připravil workshopy, hry a soutěže, při kterých se nejen něco zajímavého dozvíte, ale zároveň si odnesete i tematické dárky. Relaxovat pak můžete v Kvakyho herní zóně, kde se zabaví děti i rodiče.

1)