Mercedes-Benz X FEST STOP

25.6.2019 13:00 Žluté lázně

Je to tady! 10. ročník naší Vaší oblíbené MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR! Společně jsme se prokousali až k tomuto jubilejnímu ročníku se spoustou zábavy, atraktivních letních sportů a hudby! Jedna z hlavních novinek tohoto kulatého výročí je, že se vrátíme na počet 5ti zastávek tour, tak jak tomu bylo na začátku. Letošní tour tedy odstartujeme ještě před letními prázdninami v úterý 25.6.2019 v Praze ve Žlutých lázních a to ve velkém stylu!

Na první zastávce pod názvem MERCEDES-BENZ X FEST STOP na Vás bude čekat exkluzivní dvojitá minirampa s funboxem, ve které se představí TOP sportovci letních extrémních sportů freestyle BMX a freestyle scooter. Novinkou v našem programu bude letos nově odprezentovaná Parkour zóna, kde budete moci vidět parkour v nejvyšší úrovni a zároveň si ho vyzkoušet na vlastní kůži.
 

 

Program

10. výročí MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR oslavíme hned ve Žlutých lázních live koncertem Jakuba Děkana a jeho BAND! Na akci tradičně vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu: 

Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídne velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů budete moci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.

Pro děti nebude chybět půjčovna vychytaných dětských kol Author, které budete moci otestovat na speciálních mobilních překážkách pro děti - Author jízdě zručnosti.

Těšit se můžete na zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři věnoval hodnotné ceny do soutěží.

Informace o svém aktuálním zdravotním stavu zjistíte ve stanu VZP.

Nebude chybět zóna partnera Tomanon s prezentací pitbiků a čtyřkolek s možností vyzkoušení přímo na místě.

Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance.

Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde si budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců.

A to vše pro návštěvníky zcela ZDARMA! (Pozn. pouze je nutné uhradit běžné vstupné do areálu Žluté lázně v Praze).

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019!

Facebooková událost
 

Kontaktní form 1)