Letní kino

16.6.2018 21:30 Velká travnatá louka

Dokud nás svatba nerozdělí

(orig. Le sens de la fête / C'est la vie!, 2017)

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je „decentní zábava“ neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku.

Vstupné

  • 50,- Kč
  • Pro držitele areálové permanentky bude vstup do kina zdarma!

Režie

Olivier Nakache, Eric Toledano

Obsazení

Jean-Pierre Bacri, Suzanne Clément, Gilles Lellouche, Jean-Paul Rouve, Kevin Azaïs, Judith Chemla, Vincent Macaigne, Hélène Vincent, Jackee Toto, Alban Ivanov, Benjamin Lavernhe, William Lebghil, Antoine Chappey, Nicky Marbot, Grégoire Bonnet, Sam Karmann, Delphine Théodore, Eye Haidara, Gabriel Naccache

 

 

 

 

 

 

 

Další program

 

Z důvodu CoolHunters Opening Party a přenosů z fotbalového MS 2018 tentokrát živá hudební produkce před promítáním filmu nebude. Děkujeme za Vaše pochopení. 

1)