Fun&Run 2020 | Vyběhni s fobiemi
6.9.2020 9:00 Žluté lázně

Fun&Run
Přijď na 9. ročník Fun&Run, charitativního běhu proti homofobii, bifobii, transfobii a stigmatizaci HIV pozitivních osob. Akce se koná na Světový den proti homofobii, bifobii a transfobii. Výtěžek ze startovného putuje na podporu online LGBT+ poradny Sbarvouven.cz a Domu světla. Závodit se bude na dvou trasách: 5 a 10 km. bit.ly/2FPrvrq Bude i kratší trasa pro děti. V rámci doprovodného programu můžeš využít jedinečné možnosti zúčastnit se běhu na podpatcích! Současně bude probíhat testování na HIV, syfilis a žloutenku.
K dispozici budou sprchy i úschovna. Akce je vhodná i pro neběžce – přijďte si zafandit, těšit se můžete i na bohatý doprovodný program.
Program
- Jízda na paddleboardech – od 9 hodin
- Chillout s DJs – od 12 hodin
- Třpytivé líčení od The Glitters – od 12 do 17 hodin
- Hromadné psaní pohledů s iniciativou Jsme fér – od 12 hodin
- Rozcvička s John Reed Fitness – od 13:30
- LGBT kvíz s LGBT česká komunita – od 14 hodin
- Běh na podpatcích (300 m) s Miss Petty – od 15:30 (podpatky vezměte vlastní)
- Fotbalový turnaj s Yellow Ladies, výtězek Global Goals World Cup – od 15 hodin (týmy minimálně o 5 lidech, na pohlaví nezáleží)
- Biologicky rozložitelné třpytivé líčení bez mikroplastů od The Glitters
- Zmrzlina Ben & Jerry's – pro běžce a běžkyně zdarma
- Bezplatné testování na HIV, syfilis a žloutenku od Česká společnost AIDS pomoc
- Dětské hřiště
- Občerstvení
- Tašky IKEA s účastnickými materiály pro všechny běžce a běžkyně
- Stánek s duhovým merchem Prague Pride
CENA REGISTRACE: Online 400 Kč / na místě 500 Kč (pouze v hotovosti)
MERCH: Chceš podpořit ještě více? Kup si tričko k letošnímu běhu: represent.com/funandrun
Účast dětí je zdarma!