Dětský den - Alenka a kouzelná Žlutozem

1.6.2019 10:00 Žluté lázně

Žluté lázně na Den dětí patří dětem, mámám, tátům, babičkám, dědům a všem, koho baví svátek plný zábavy a hraní. S „Alenkou říše za zrcadlem“ se vydáme za hádankami a úkoly, které nás provedou říší čar a kouzel, tajemných postav a netušených překvapení.

Sváteční den ve společnosti pohádkových postav na podiu a kouzelné stezce pobaví jak tříleté dětičky, tak malé školáky, protože zábavy je pro každého dost; kouzelná stezka, dílnička pro malé výtvarníky, malování na obličej, koutek pro nejmenší, pouťové atrakce, tržiště i ohýnek a buřtíky.

 

Co děti čeká?

Deset stanovišť kouzelné stezky, bohatý program na pódiu, výtvarné dílny, opékání buřtíků, Den otevřených dveří příměstských táborů  Sluníčka, pouťové atrakce a mnoho dalšího.

 

Zlá královna se rozhodla, že připojí ke své říši i Žlutozem! Přijela do naší žluté říše, Alenku zajala a zaklela ji do hlubokého spánku. Společně s dětmi se ji pokusíme osvobodit. Děti projdou kouzelnou stezkou, kde splní úkoly a procvičí se tak v dovednostech, které budou potřebovat při záchraně Alenky. Komu se podaří stezkou projít, může se pokusit Alenku probudit. U pódia se děti setkají s Kloboučníkem a Králíkem a vydají se za zlou královnou. Podaří se jim Alenku zachránit?

 

Kontaktní form 1)