Čarodějnice

30.4.2023 10:00 Velká louka

Již tradičně pro vás připravujeme ČARODĚJNICKÝ DEN pro celou rodinu.
Program bude i letos bohatý. Těšit se můžete na kapelu So Fine, mladou a talentovanou zpěvačku Chiaru nebo Báru Ladrovou s kamarády, Bratry v tricku. A večer to na čarodějnickém pódiu pořádně rozbalí VILÉM ČOK & BYPASS. Celým dnem nás provede DJ a moderátor Jan Meruna.

Program na hlavním pódiu 

10:00 - otebření areálu 

10:30 - 11:30 autorské čtení a beseda s autorkou a ilustrátorkou knihy Dveře ke snu 

11:15 - 11:45 So Fine - rock & popová kapela

12:15 - 12:55 - Chiara - mladá talentovaná zpěvačka, která už má za sebou několik úspěšných muzikálů

13:00 - 13:30 - Bratři v tricku - Malíři - Představení plné předmětové manipulace, žonglování, drobné akrobacie a jemného humoru je, jak název napovídá o malířích. 

13:30 - 14:00 - So Fine

14:30 - 15:30 - Bára Ladrová a kamarádi - Moderátorka Bára Ladrová s kamarády a show plná čarodějnické zábavy

15:30 - 15:40 - parkurová show 

15:40 - 16:10 - So Fine

16:50 - 17:50 - Vilém Čok & Bypass - Zpěvák, baskytarista a bavič, kterého všichni dobře znáte a jeho kapela Bypass

18:00 - slavnostní zapálení čarodějnické vatry 

18:30 - Večerní zpívání u táboráku 

17:00 - 24:00 - after party na Tančírně a od 19:00 - DJ ZeeKee

Pro děti bude připravena čarodějnická stezka a za splněné úkoly se děti mohou těšit na malé dárečky. Nebude chybět oblíbená soutěž o nejlepší čarodějnický kostým, tvořivé dílničky, opékání špekáčků, čarodějnický oheň, malování na obličej, cirkusové workshopy a mnoho dalších zábavných aktivit pro celou rodinu.

Našimi partnery jsou: Městská část Praha 4, Pompo, Kroužky, Cirqueon, Albatros media, Kores, BASIS, Komunitní centrum Jahoda 

Čarodějnická stezka 

Děti si u vchodu do areálu na pokladně mohou vyzvednout kartičku (případně potom v areálu na stanovišti pro výdej odměn kousek od pódia) a musí projít čarodějnickou stezku a na různých stanovištích plnit různé úkoly za které pak dostanou razítko. Pokud projdou celou stezku a nasbírají všechna razítka, mohou si vyzvednout malou odměnu. 

Čaroděj POMPO

Hračkářství POMPO plní dětská přání a povede různé workshopy. Přijďte si vyčarovat něco z kouzelné modelíny, kinetického písku nebo si užít sportovní aktivity jako skákání přes švihadlo, házení kroužků, házení na plechovky, mega pálky, obruče a mnoho dalšího. Přijďte zapojit svou kreativitu. 

https://pompo.cz/ 

 

Čarohraní s KROUŽKY

Zapomeňte na nudu čarujte společně s KROUŽKY. Pro děti mají připravené tvoření s čarodějnickou tématikou. Společně s úžasnými lektory si pojďte vyzkoušet, že zůstat po škole může být i pořádný kopec zábavy. Společnost KROUŽKY mimojiné pořádá kroužky pro děti přímo ve školách a školkách po celé republice.

https://www.krouzky.cz

 

Odleťte na cestu za snem s Kuřetem!

Přesvědčte se o tom, že pomoc může být i zábava. Na stanovišti, které připravilo Kuře, společně se společností Albatros Media si můžete zkusit výrobu placek, házení pomocného kruhu, nebo si prolistovat nejnovější zajímavou knihu.

https://www.albatrosmedia.cz/ https://www.pomoztedetem.cz/ 

 

Čarování s Koresem

Hned několik čarovných nástrojů pro vás připravila společnost Kores. Můžete vyzkoušet úplné novinky a své nápady převést do reality. 

https://www.kores.com/cz/ 

 

Začarovaná cesta vody

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody během dne spotřebujete? A jaká je její cesta než se ocitne v našem vodovodním kohoutku? Společně se spolkem H2Ospodař si zábavnou formou vyzkoušejte, jak taková cesta vody vlastně vypadá. 

https://h2ospodar.cz/ 

 

Čarotvoření s BASIS

https://enroll-now.basisprague.cz/

 

Čarohrátky s Jahodou

Nezisková organizace JAHODA si pro vás připravila zkoušku dovednosti. Vyzkoušejte si Ladder golf, hod na terč či odpalování míčků. Čeká vás pořádná dávka zábavy. 

https://jahoda.cz/ 

 

Během celého dne si také na stanovišti #zkuscirkus můžete vyzkoušet různé cirkusové aktivity, které si pro vás připravil pražský CIRQUEON, která se profiluje jako zastřešující organizace, která podporuje rozvoj nového cirkusu na mnoha úrovních a sídlí v pražských Nuslích. 

https://www.cirqueon.cz/ 

 

Během celého dne si také můžete užít další doprovodný program jako:

 

  • soutěž o nejhezčí čarodějnický kostým a další soutěže pro celou rodinu 

  • malování na obličej

  • opékání špekáčků

  • čarodějnický oheň

  • pouťové atrakce 

VSTUPNÉ: 100 Kč a pro děti v čarodějnickém kostýmu je vstup ZDARMA 

Vstupenky k zakoupení ZDE

TĚŠÍME SE NA VÁS