Dětský areál ve Žlutých lázních

Dětský areál mimo sezónu uzavřen

 

Dětský areál je znovu otevřen, vstupné pro všechny ZDARMA! V provozu je vše, na co jste zvyklí, vyjma vodních atrakcí, místo toho jsme připravili u dětí tolik oblíbené malování na obličej nebo dočasné letní tetování nejen pro děti. Vezměte své ratolesti a přijďte strávit pohodový den v příjemném prostředí.

Dětský areál je svou rozlohou a vybavením sám o sobě jedním z největších prostorů svého druhu v celé Praze. Propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť jsme připravili do nového designu a doplnili nabídku dětských aktivit

Důležitá upozornění

  • Do Dětského areálu mají zakázán vstup pejskové a ostatní domácí mazlíčci.
  • Za bezpečnost dětí odpovídají rodiče nebo přítomný doprovod dítěte

Sortiment občerstvení a nápojů dětského koutku 

Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí. V dětském areálu jsou dvě velké herní zóny s přírodními dřevěnými hracími prvky, houpačkami a prolézačkami. Novým dominantním prvkem je velkoprostorové pískoviště s jemným plážovým pískem a s možností zapůjčení velkých hracích setů.

Bezpečí

Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí.

Občerstvení

Samozřejmou součástí areálu je i občerstvení s bohatou nabídkou chlazených nealkoholických nápojů a dobrot a odpočinkové zóny s posezením pod slunečníky. Přirozený profil areálu skýtá díky stromům i možnosti plochy s přirozeným stínem.

Kontaktní form 1)