Areál otevřen!

A je to tady!  Žluté lázně po zimě opět otvírají své brány... letos o něco dříve.

Protože je venku krásně, rozhodli jsme se - zatím zkušebně a v závislosti na počasí - některé provozy otevřít již nyní. Týká se to zejména sportovišť a Bistra Giallo. Sezónu pak zahájíme na konci dubna, již tradiční oslavou Čarodejnic.

Od neděle 31. 3. 2019 nás můžete navštívit denně mezi 09:00 a 20:00 hod. A tady je přehled novinek, které jsme pro Vás připravili:
 

Onewheel XR
Nejzábavnější dopravní prostředek, na kterém zažijete podobný pocit jako při jízdě na snowboardu. Nezastaví Vás mokrý povrch, štěrková cesta, dokonce se můžete prohánět i po trávě. Jeho nosnost je 110 kg a dojezd na jedno nabití 18-28 km. Stav baterie můžete sledovat přes aplikaci v telefonu, kde si také můžete podle potřeby měnit nastavení a jízdní režimy.

 

eFoil Lift
Jako první ve střední Evropě Vám nabízíme možnost vyzkoušení elektrického foilu od firmy Lift. Vyzkoušejte na vlastní kůži, jaké to je v zášet se nad vodní hladinou a spojit tak zážitek ze surfování a létání! Pozor, ten pocit kdy se poptvé dostanete nad vodní hladinu, je velice návykový! Většina lidí by měla být schopna do 30 minut foliovat. Výdrž na jedno nabití je 50-60 minut. Ůvodní inst ruktáž (5-10 minut), zapůjčení plovací vesty, helmy a neoprenu jsou v ceně. To prostě musíte zkusit!!

 

Párty vor
Unikátní plovoucí zařízení, určené pro oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, netradiční setkání s obchodními partnery, výlet s přáteli. Kap acita je 12 osob. K obsluze párty voru nejsou zapotřebí žádné kapitánské zkoušky ani průkaz vůdce malého plavidla. Možnost pronájmu i s kapitánem. Vybavení:  pohodlné sezení pro 12 osob, grill Weber, lednice, 2x plynové topení, Bluetooth reproduktor, dek orační osvětlení, stříška proti slunci a dešti, deky, záchranné vesty a kotva.

 

A pokud vám ze všech těch aktivit vyhládne, nebo budete chtít posedět s přáteli, je Vám denně od 9:00 do 18:00 hod k dispozici naše Bistro Giallo. Více informací najdete zde.

Kontaktní form 1)