Kariéra

Hledáme kolegy do gastra na pozice KUCHAŘ a PIZZAŘ.

Nabízíme přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a férové jednání. Nástup možný ihned.

Pošlete nám svůj kontakt a životopis na provozni@zlutelazne.cz

Požadujeme:

vyučení nebo praxi v oboru a chuť do práce

slušné a vstřícné vystupování

samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

práci na HPP nebo brigádně

pracovní doba 12 hodin, krátký-dlouhý týden, nebo dle dohody

zajímavé finanční ohodnocení

atraktivní pracovní prostředí areálu Žluté lázně

příjemný pracovní kolektiv

zázemí stabilní společnosti

Hledáme PROVOZNÍ pro Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí a v sezóně pro Žluté lázně

Nabízíme sezónní spolupráci pro rok 2022 v areálu Žluté lázně.

Pojďte s námi společně připravit krásnou jarní a letní atmosféru v Praze!

PROVOZNÍ

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod a koordinaci zaměstnanců na jednotlivých stáncích
  • Komunikace s centrálním skladem - objednávky zboží
  • Zodpovědnost za evidenci tržeb
  • Školení zaměstnanců
  • Dohled nad dodržováním HACCP, BOZP aj.

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici v gastronomii - podmínkou
  • Výborné organizační schopnosti a zkušenosti s řízením početného kolektivu
  • Znalost AJ - velkou výhodou
  • Týmového hráče
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení!
  • Zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou

  • Možnost dlouhodobé spolupráce v rámci dalších projektů
  • Akční a kreativní tým kolegů, atraktivní a originální produkty, služby a projekty
  • Jistotu, že nepoznáte slovo nuda, stereotyp, nebo nečinnost
  • Perspektivu vlastního profesního rozvoje
  • Zaměstnanecká sleva na občerstvení

Pokud máte dojem, že jste právě našli ten svůj nový dream job, pošlete nám vaše CV na e-mail: provozni@zlutelazne.cz,

rádi si jej projdeme a setkáme se s Vámi přímo u nás. Více zde: https://bit.ly/PROVOZNÍ

Na viděnou v Taiko-týmu!

Zasláním svého životopisu udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zařazení do Výběrového řízení.

Hledáme kolegu na pozici SPORŤÁKA pro spolupráci na sezonu 2022. Nástup možný ihned.

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod veškerých sportovišť v areálu – nákup vybavení, zajištění údržby
  • Zajištění bezproblémového chodu půjčovny vybavení pro vodní sporty – zodpovědnost za nákup vybavení, komunikaci s obchodními partnery, legislativa, pojištění, personální zajištění
  • Personální zajištění chodu areálu - parkoviště, pokladny, obsluha půjčoven, produkce
  • Školení zaměstnanců, kontrola zaměstnanců, reporting - vedení 10členného teamu
  • Správa rezervačního, parkovacího a částečně pokladního systému

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti se správou sportovního areálu – velkou výhodou
  • Praxi na manažerské pozici - velkou výhodou
  • Sportovce tělem i duší
  • Zkušenosti s vodními sporty a znalosti o nich

Nabízíme:

  • Osobní účast a zapojení do renomovaných eventů, kulturních a společenských projektů
  • Otevřené a unikátní pracovní prostředí v krásném přírodním areálu v centru Prahy
  • Perspektivu vlastního profesního rozvoje a budování obchodní strategie
  • Sportovní aktivity, outdoor-gym, písečnou pláž, travnaté pláže, hudební koncerty – to vše jako nedílnou součást pracovního dne
  • Odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy), zaměstnanecká sleva na občerstvení a sportovní aktivity v areálu

Pokud máte dojem, že jste právě našli ten svůj nový dream job, pošlete nám vaše CV, rádi si jej projdeme a setkáme se s Vámi přímo u nás, ve Žlutých lázních.

A hledáme také sympatického kolegu na pozici GRILAŘ a PRODEJCE!

Ať už grilování nebo obsluha zákazníků se dá dělat mnohem lépe, když pracujete v krásném prostředí, baví vás to a do práce chodíte s nadšením.

Věříme, že toto vše najdete třeba právě u nás.

Bližší info získáte u našeho provozního Michala.

Pište na provozni@zlutelazne.cz