Yellow News - Firemní akce

12.5.2020

V těchto dnech se náš život po více než dvou měsících pomalu začíná vracet do normálního „předkoronavirového“ stavu. Lidé si mohou dojít ke kadeřníkovi, sednout v restauraci na zahrádce k vychlazenému pivečku nebo zajít nakoupit do obchodního centra. S tím souvisí i návrat veřejnosti do svých zaměstnání. Proč tedy neoslavit nejen návrat do práce, ale i k normálnímu životu, se svými kolegy na pořádné firemní akci?

Důvodů k oslavám se nabízí hned několik. Ať už opětovné shledání v práci nebo naopak lze akci pojmout jako poděkování zaměstnancům, kteří usilovně pracovali i ve dnech, kdy všichni ostatní raději zůstávali doma. Navíc léto a teplé počasí se blíží, takže možností, jak pojmout svou firemní akci je hned několik.

 

Prostory pro firemní akci

V našem areálu Žluté lázně Vám můžeme zaručit, že se vy ani Vaši kolegové rozhodně nudit nebudete. Na výběr máte hned z několika prostor, kde lze party uspořádat, ať už prostorná Tančírna, moderní Modrý bar s prostornou terasou, italské Bistro Giallo nebo například Beach bar umístěný přímo na písečné pláži.

 Tančírna Modrý bar Bistro Giallo Beach Bar

 

Sportovní vyžití

Pokud byste chtěli párty pojmout v trošku akčnějším stylu, tak areál Žlutý lázní je ideální, jelikož u nás můžete pro své zaměstnance uspořádat například turnaj v beachvolejbalu, či jim zajistit možnost vyzkoušet velmi oblíbené paddleboardy. Celou širokou nabídku našich sportovních aktivit a her naleznete zde.

 

Občerstvení

Na pořádné firemní akci nesmí chybět i dobré jídlo a pití, a i o to se dokážeme postarat na jedničku! Občerstvení na Vaši party zajistí náš Taiko catering, který nabízí různé styly kuchyně od tradiční, přes moderní či zahraniční až například po BBQ.

Zkrátka ať už ve Vaší firmě slavíte cokoliv od výročí přes návrat do práce až po šéfovi kulaté narozeniny, můžeme Vám zaručit, že na firemní akci ve Žlutých lázních budete ještě dlouho vzpomínat. Pro více informací či rezervaci svého termínu napište na: tereza.reit@taiko.cz

 

Budeme se těšit na brzkou shledanou!

 

Váš tým Žluté lázně

Kontaktní form 1)