Ve Žlutých lázních zazáří herecké hvězdy – startuje Divadelní Léto

5.7.2022

Návštěvníky areálu čekají o prázdninách také koncerty a výhodný Sportpass

 

(Praha, 4. července 2022) – Areál Žluté lázně v pražském Podolí přivítá už v červenci české herecké hvězdy. Během prázdninového festivalu Divadelní Lázně vystoupí na letní scéně například Jan Čenský, Petr Nárožný, Jan Šťastný, Jana Švandová, Valérie Zawadská a mnoho dalších. Diváky čekají špičková představení v netradičním uvolněném letním prostředí na břehu Vltavy. Festival začne 11. července a po celé léto nabídne deset představení.

 

Divadlo umístěné přímo na travnaté pláži s drinkem v ruce a v žabkách – netradiční místo, tradiční jména. Jsem tímto konceptem naprosto nadšená, užívat si nádherné letní večery v krásném prostředí Žlutých lázní a k tomu mít ještě možnost pobavit našimi skvělými komediemi co nejvíce diváků,“ říká nadšeně o festivalu herečka Vilma Cibulková a Jana Boušková ji doplňuje: „Mnoho, především mladých lidí, se v dnešní době do klasických divadel nehrne, možná je to i tím, že konvenční divadelní prostředí je již tolik neoslovuje. Pokud tedy budou mít možnost shlédnout špičkovou divadelní hru v šortkách a žabkách, možná je divadlo znovu opět přitáhne.“ Vstupné bude 400 korun, k zakoupení budou také permanentky. Navíc se diváci mohou v rámci vstupného po skončení představení zúčastnit taneční party v přilehlé Tančírně, s hity 80tých a 90tých let.

 

Žluté lázně nabídnou o prázdninách také řadu koncertů a party. Chybět nebudou například taneční party ve stylu New Yorského Street dance s DJ Roxtarem. Skutečnou lahůdkou pak budou zahraniční koncerty na malé louce v rámci My Kind Of Summer. Už ve čtvrtek 7.7. například Thievery Corporation, 25.7. pak Alec Benjamin a 7.8. Only The Poets. Koncerty začínají vždy kolem 20. hodiny, vstup je od 18 hodin.

 

Naopak milovníci sportu jistě ocení zajímavou nabídku Sportpassu Žlutých lázní, díky kterému si může každý vyzkoušet více sportů za skvělou cenu. Od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin díky němu každý vystřídá více než dvacet druhů sportů pouze za 200 korun. Ke Sportpassu je nutné si zakoupit vstup do areálu (nebo mít permanentku). Například u beachvolejbalu stačí mít ale pouze jeden Sportpass, díky kterému pak může hrát celý tým. Platí to také pro stolní tenis.

 

Informace o programu i sportovní nabídce ve Žlutých lázních najdete na webu www.zlutelazne.cz nebo facebookovém i instagramovém profilu. Informace o divadelních představeních najdete zde: SPOLU hra | Program představení (divadelnilazne.cz).

 

Kontakt pro bližší informace:

Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně

Mobil: 602 168 014
E-mail: press@taiko.cz