NOVÁ FILMOVÁ SEZÓNA

3.5.2022

Těšíme se na vás v areálu Žlutých lázní v Podolí!

 

Žluté Kino pod hvězdným nebem letos bude promítat nejen klasické letní hity nebo klenoty kinematografie, ale také nejnovější snímky, které se už těší na svou letní premiéru.

Kulturní zážitky zahájíme 3. 5. snímkem Jiřího Diviše s názvem Město.
Příběh se odehrává během 24 hodin v Praze. Klára, Viki a Mechanik se denně pohybují na hraně zákona. Viki coby feťák shání peníze na pravidelnou dávku, nejlépe krádežemi.

17. 5. uvidíte snímek Poslední závod režiséra Tomáše Hodana, dílo se vrací k legendárnímu příběhu Hanče a Vrbaty, málokdo totiž ví jak se skutečně odehrál.
Výpravné filmové drama přiblíží tehdejší události z mrazivých hřebenů Krkonoš tak, jak se opravdu staly. Vyzdvihuje důležitou a zapomenutou postavu Emericha Ratha.

10. 5. a 24. 5. se můžete těšit na seriálovou fotbalovou hvězdu Julia Lavického v podání Jakuba Štáfka v celovečerním snímku Vyšehrad: Fylm.
Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy (ano, bylo to tehdy, když „prodal" zápas, ale zapomněl na to, a dal krásný gól), uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě.