Foodporn ve Žlutých lázních - Burgery v Modrém baru

28.6.2019

Žluté lázně nejsou jen o jídle do tácků a kávě v kelímku. Restaurace Modrý bar kousek od pláže nabízí domácí burgery, rozlévaná vína nebo vynikající dezerty. Velkou dobrotou je i burgerovský speciál.

Jestli se vám ve Žlutých lázních stýská po restauraci, máme pro vás skvělý návrh. Možná jste o tom nevěděli, ale v areálu kousek od pláže je podnik, který nabízí bezva pohoštění. Oproti jiným stánkům a podnikům v areálu otevírá výrazně později. Myslíme totiž na to, že vás může přepadnout hlad i v noci, kdy je všechno ostatní zavřené. Zaručujeme vám, že se u nás v Modrém baru budete cítit skvěle, protože vám naše obsluha všechno přinese ve skle a jen v té nejlepší kvalitě.

Modrý bar se ale neliší jen servírovací sadou a jídlem v talířích. Výjimečný je hlavně nabitým jídelníčkem, který se skládá výhradně z domácích burgerů. Všechny burgery vyrábíme z čerstvého masa a podáváme s domácími hranolkami a salátem Coleslaw. Ze všeho nejlákavější je ale náš speciál Fire House Burger. Ten pro vás, stejně jako všechny burgery, připravil šéfkuchař Jeff. Vlastní vyhlášenou restauraci Jeff´s Barbecue, takže ví, o čem pravý burger je a jak ho připravit! V restauraci se pak o vaši spokojenost postará zase náš šéfkuchař Ferry a milá obsluha, která vám bude kdykoliv k dispozici.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci vín. V našem vinném lístku si vybere i ten nejnáročnější znalec. V nabídce máme francouzská, německá i italská vína. Co takhle ochutnat bílé italské víno PINOT GRIGIO? Pokud máte radši červené, máme pro vás třeba francouzské PINOT NOIR FAMILLE BOUGRIER! Jestli jste spíš na nealkoholické nápoje a víno vás příliš neláká, můžete si k vymazlené večeři dát třeba naší domácí limonádu. Před odchodem zkuste ochutnat naše dezerty, cheesecake s malinovým přelivem je opravdu moc dobrý!

Přijďte se k nám pořádně najíst a na chvilku schovat před parným sluncem, jsme jen kousek od vás a nebo si objednejte vše z pohodlí domova a to buď přes Dáme jídlo či Uber Eats.

RL