SPORTCENTRUM OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY, ALE MÁ TO SVÁ OMEZENÍ

Vážení návštěvníci Žlutých lázní,

jsme velmi rádi, že vám můžeme, s odvoláním na včerejší usnesení Vlády ČR, umožnit návštěvu našeho areálu, včetně využití vybraných sportovních aktivit, které vyhovují níže uvedeným stanoveným podmínkám provozu (kompletní znění usnesení k nahlédnutí na www.vlada.cz).

 

Děkujeme Vám, že při návštěvě našeho areálu a využití našich sportovišť budete respektovat všechna hygienická a bezpečnostní opatření, zejména pak níže uvedené nařízení a pravidla vydaná dne 24.4.2020:

Na venkovních sportovištích lidé nemusí mít roušky za předpokladu, že dodržují minimálně dvoumetrový odstup, případně jsou oddělení stěnou či plotem. Společně sportuje nejvýše deset osob, s výjimkou členů domácnosti, a při sportování od jiných osob zachovávají odstup nejméně 2 metry. Stále je zapovězeno využívat šatny a sprchy.

 

Pohyb po areálu je možný pouze s rouškou. Sportování v rámci našich sportovišť je možné bez roušky, za předpokladu, že si budou hráči / sportovci držet odstup 2 metry od ostatních. Předem moc děkujeme za dodržování těchto pravidel.

 

Konkrétní provozní informace jsou uvedeny u jednotlivých druhů sportů, rádi vám je sdělíme i osobně, telefonicky na čísle +420 244 463 777, nebo prostřednictvím emailu info@taiko.cz

 

Průběžně budeme reagovat na oficiální nařízení Vlády ČR a na jeho základě upravovat provoz areálu a sportovišť.

 

 Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu ve Žlutých lázních!

Kontaktní form 1)