Yellow News - Firemní akce, přednášky a večírky

1.4.2022

Hledáte vhodné místo na firemní akci, večírek nebo pro přátelské posezení? Kontaktujte nás. Společně najdeme to nejvhodnější řešení. 

 

Prostory pro firemní akci

Věřte, že v našem příjemném areálu Žluté lázně, se rozhodně nudit nebudete. Na výběr máte hned z několika prostorů, kde lze firemní akci nebo párty uspořádat. Je zde prostorná Tančírna, moderní Modrý bar s krásnou terasou, italské Bistro Giallo nebo například Beach bar umístěný přímo na písečné pláži.

 Tančírna Modrý bar Bistro Giallo Beach Bar

 

Sportovní vyžití

Pokud byste chtěli párty pojmout v trošku akčnějším stylu, tak areál Žlutý lázní je ideální, jelikož u nás můžete pro své zaměstnance uspořádat například turnaj v beachvolejbalu, či jim zajistit možnost vyzkoušet velmi oblíbené paddleboardy. Celou širokou nabídku našich sportovních aktivit a her naleznete zde.

 

Občerstvení

Na pořádné firemní akci nesmí chybět i dobré jídlo a pití, a i o to se dokážeme postarat na jedničku! Občerstvení na Vaši party zajistí náš Taiko catering, který nabízí různé styly kuchyně od tradiční, přes moderní či zahraniční až například po BBQ.

Zkrátka ať už slavíte cokoliv od výročí přes návrat do práce až po šéfovi kulaté narozeniny, můžeme zaručit, že na firemní akci ve Žlutých lázních budete ještě dlouho vzpomínat. Pro více informací či rezervaci svého termínu napište na: tereza.reit@taiko.cz

 

Těšíme se na vás!

 

Váš tým Žluté lázně