Slavíme zahájení 15. sezóny Žlutých lázní

30.4.2019

Přesněji, 15. sezónu Žlutých lázní v tomto tisíciletí! To se ví, za sluncem, písečnými plážemi, koupáním a sporty se hrnuly do Podolí zástupy „cool“ prababiček a pradědů už před stovkou let. Jenže, sotva ručička tisiletí přeskočila dvojku, škaredá povodeň doslova smetla Žluté lázně z vltavského břehu a jejich osud byl nejistý. Novodobé, sporty a zábavou kypící Žluté lázně vrátila do nedočkavé náruče Pražanů společnost Taiko v létě 2005. A ta si podle žlutolázeňské tradice hledí, aby rok co rok byla nabídka oblíbeného místa pestřejší o nové originální nápady inspirované celým světem.

Co by bylo slunění a koupání bez sportování?

Letní favority jistě máte, těšíte se na badminton, kajak, in-liny, motorový člun, megaboard, one wheel nebo paddleboard. Náš tip? Zaručený hit podolského léta – Lift eFoil, elektrický surf, se kterým se elegantně vznášíte nad vodou. Vltavské labutě zrudnou studem a kamarádi na síti závistí. Tahle fajnová záležitost je totiž stále vzácná, po světě se jí málokdo může pochlubit. Ve Žlutých lázních si jedinečný zážitek dopřejete již letos!

Těšte se na klasiku jako hřiště na beach volejbal, petanque, stolní tenis…. Nový Yellow Gym určitě nepřehlédnete. Venkovní posilovna sluší Žlutým lázním jako nikde jinde, slunce nad hlavou, pláž a voda rovnou před nosem.

15. sezóna Žlutých lázní. Kolikátá pro vaše děti?

Ať první, sedmá nebo dvanáctá, Žluté lázně si spolu skvěle užijete. Dobře víme, že vám je fajn, když se děti baví. Letos jsme opět skvěle připraveni. Není náhoda, že slavíme 1. června, na Den dětí.

Letní relax, sport, koncerty, slavnosti a festivaly, tím vším láká 15. sezóna Žlutých lázní. Znovu pestřejší a zábavnější.

To se musí oslavit, uznejte.  A přijďte, bude to pravá žlutolázeňská jízda!