Horečka sobotních a úterních nocí

27.8.2019

Fenomén letní kino nabírá na obrátkách. Přestože jsme letos vstoupili už do druhé poloviny sezóny, rozhodně ještě nekončíme. Promítání „pod širákem“ má své nezaměnitelné kouzlo. A ve Žlutých lázních se jedná o letní kino, které je kapacitně největším v Praze.

I v září nabídneme kvalitní produkci, občerstvení a atmosféru přírodního areálu na břehu Vltavy. Hraje se každé úterý a sobotu a místo se pro vás vždycky najde. Obrovské plátno 11 x 6 m a prostorná louka, na kterou se vejde až 5 000 diváků je vám plně k dispozici. Technické parametry výkonného projektoru dělají z představení opravdový zážitek. Ten umocní také skutečnost, že jsme použili několik řad reprobeden. Proto nehrajeme příliš hlasitě, zároveň však všichni návštěvníci perfektně slyší.
Produkce začíná po setmění a výběr snímků na září osloví diváky napříč generacemi.

Hromy a blesky nám nevadí

Promítání filmových snímků pod širým nebem si u nás můžou užít i slušně vychovaní psi a to dokonce bez vstupenky. V případě horšího počasí přesouváme letní kino do nedalekého stanu za Tančírnou s kapacitou 500 osob. O zážitek tedy rozhodně nepřijdete.

Pohoda s drinkem v ruce

Sezení na trávě vám zpříjemní podsedáky, které jsou návštěvníkům k dispozici. Sledování filmu si můžete užívat také z fatboyů a Fajn Rádio dokonce poskytlo pro vaše pohodlí skládací lehátka.

Areál nabízí širokou škálu občerstvení. To je možné využít v klidu před projekcí, ale také v průběhu, protože veškeré gastro má otevřeno po celou dobu promítání. Divácký prožitek je naprosto autentický, což je dáno jednak nebem nad hlavou, nedalekou řekou a v neposlední řadě fantastickými technickými parametry promítacího vybavení, které jsme rozhodně nepodcenili.   

Na co se můžete těšit v září

Z dramaturgického hlediska se program na září sestává z pečlivě vybraných snímků, jak klasických komedií (Johnny English znovu zasahuje/Johnny English Strikes Again), zahraničních akčních thrillerů (Šílený Max: Zběsilá cesta /Mad Max: Fury Road, Aquaman), romantických slaďáren (Sex ve městě/Sex and the City, Sex ve městě 2 /Sex and the City 2) i domácí produkce (Fotograf, Tři bratři, Jak básníci čekají na zázrak).

Vstupné je symbolických padesát korun. Pro držitele areálové permanentky je vstup do kina zdarma! Takže cca 21:30, prostě po setmění, sraz na travnaté plážo. Ahoj!

KK