Den plný zábavy pro celou rodinu. To jsou Čarodějnice ve Žlutých lázních!

25.4.2023

Legendární Čarodějnice ve Žlutých lázních se blíží. Ani letos nebude chybět bohatý program plný zábavy pro celou rodinu. A na co všechno se můžete těšit? 

10:00 - otevření areálu

10:30 - 11:30 - autorské čtení a besedu s autorkou Danielou Krolluperovou a ilustrátorkou Ivonou Knechtlovou (na stanovišti Albatros Media) 

11:15 - 11:45 - kapela So Fine

12:15 - 12:45 - mladá a talentovaná zpěvačka Chiara

13:00 - 13:30 - Bratři v tricku 

13:30 - 14:00 - So Fine

14:30 - 15:30 - Bára Ladrová a kamarádi 

15:30 - 15:40 - parkurová show 

15:40 - 16:10 - So Fine

16:50 - 17:50 - Vilém Čok & Bypass

18:00 - slavnostní zapálení vatry

18:30 - 20:00 - večerní zpívání u táboráku

19:00 - 24:00 - afterparty

 

Celým dnem bude provázet DJ a moderátor Jan Meruna 

Čarodějnická stezka 

Děti si u vchodu do areálu na pokladně mohou vyzvednout kartičku (případně potom v areálu na stanovišti pro výdej odměn kousek od pódia) a musí projít čarodějnickou stezku a na různých stanovištích plnit různé úkoly za které pak dostanou razítko. Pokud projdou celou stezku a nasbírají všechna razítka, mohou si vyzvednout malou odměnu. 

 

Čaroděj POMPO

Hračkářství POMPO plní dětská přání a povede různé workshopy. Přijďte si vyčarovat něco z kouzelné modelíny, kinetického písku nebo si užít sportovní aktivity jako skákání přes švihadlo, házení kroužků, házení na plechovky, mega pálky, obruče a mnoho dalšího. Přijďte zapojit svou kreativitu. 

https://pompo.cz/ 

 

Čarohraní s KROUŽKY

Zapomeňte na nudu čarujte společně s KROUŽKY. Pro děti mají připravené tvoření s čarodějnickou tématikou. Společně s úžasnými lektory si pojďte vyzkoušet, že zůstat po škole může být i pořádný kopec zábavy. Společnost KROUŽKY mimojiné pořádá kroužky pro děti přímo ve školách a školkách po celé republice.

https://www.krouzky.cz

 

Odleťte na cestu za snem s Kuřetem!

Přesvědčte se o tom, že pomoc může být i zábava. Na stanovišti, které připravilo Kuře, společně se společností Albatros Media si můžete zkusit výrobu placek, házení pomocného kruhu, nebo si prolistovat nejnovější zajímavou knihu.

https://www.albatrosmedia.cz/ https://www.pomoztedetem.cz/ 

 

Čarování s Koresem

Hned několik čarovných nástrojů pro vás připravila společnost Kores. Můžete vyzkoušet úplné novinky a své nápady převést do reality. 

https://www.kores.com/cz/ 

 

Začarovaná cesta vody

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody během dne spotřebujete? A jaká je její cesta než se ocitne v našem vodovodním kohoutku? Společně se spolkem H2Ospodař si zábavnou formou vyzkoušejte, jak taková cesta vody vlastně vypadá. 

https://h2ospodar.cz/ 

 

Čarotvoření s BASIS

https://enroll-now.basisprague.cz/

 

Čarohrátky s Jahodou

Nezisková organizace JAHODA si pro vás připravila zkoušku dovednosti. Vyzkoušejte si Ladder golf, hod na terč či odpalování míčků. Čeká vás pořádná dávka zábavy. 

https://jahoda.cz/ 

 

Mimo Čarodějnické stezky bude také připravený cirkusový workshop, o který se postará společnost CIRQUEON. Děti i dospělí si tak budou moci vyzkoušet něco z umění nového cirkusu. 

https://www.cirqueon.cz/ 

 

Po celý den bude také probíhat další doprovodný program, jako např.:

 

  • soutěž o nejlepší čarodějnický kostým a další soutěže pro celou rodinu 

  • opékání špekáčků

  • malování na obličej

  • pouťové atrakce 

  • čarodějnický oheň 

Vstupné je 100 Kč a děti v kostýmu mají vstup ZDARMA