Start-up projekt

Žluté lázně jsou nejen historickým přírodním areálem v centru Prahy, ale i ideálním místem pro sportování, aktivní a pasivní odpočinek i trávení volného času. Travnaté a písečné pláže, bary, bistra a restaurace, sportoviště, společně s parkovým a osobitým charakterem areálu lákají k návštěvě ročně stovky tisíc návštěvníků.

Součástí denní programové nabídky jsou i kulturní, hudební a veřejné projekty, od DJ's party, stand-up vystoupení, divadelních představení, besed, přednášek, živých koncertů, projekcí Letního kina až po sportovní turnaje, závody, gastro festivaly a veřejné projekty typu dětských dní.

Kapacita areálu vám však nabízí mnohem více!!! Stále jsou k dispozici kapacity krytých i otevřených prostor, ve kterých je možné realizovat další zajímavé projekty a akce!

Naším dlouhodobým cílem je vytvořit z areálu Žlutých lázní opravdu multižánrový, multikulturní prostor, ve kterém by našly své téma všechny žánrové i věkové kategorie. To je také motem našeho nově zahájeného START-UP projektu! Provozujete-li nebo chcete-li provozovat nějakou zajímavou aktivitu, projekt či činnost, nabízíme Vám spolupráci, pomoc a podporu. A to ve formě plochy, prostoru, programové podpory, online prezentace dle dohody.

Projekt START-UP je otevřen všem, kteří chtějí svou čiností zaujmout veřejnost a zviditelnit své aktivity. Svou podporu nabízíme v těchto kategoriích:

  • umění a kultura
  • lifestyle a trendy
  • sporta fitness
  • hoby a koníčky
  • hry a zábava
  • děti a rodina
  • komunity a národnosti

Budeme rádi, když nám své projekty, aktivity a představy o společné spolupráci představíte formou emailové prezentace nebo na osobním setkání - pište / volejte. Kapacity ploch, prostorů, lokací a programové skladby pro nastávající sezónu se plní každým dnem novými projekty!

Podrobnosti o otevřených start-up projektech a kategoriích najdete na www.zlutelazne.cz a na našem FB profilu.

Kontaktní osoba:  Jennifer Nehézová, jenny.nehezova@taiko.cz, gsm: 602 424 592

1)