Dětský areál ve Žlutých lázních

Otevírací doba

Dětský areál Po - Ne 09:00 - 20:00


Do Dětského areálu mají zakázán vstup pejskové a ostatní domácí mazlíčkové. Za bezpečnost dětí odpovídá rodič nebo přítomný doprovod dítěte!Důležitá upozornění

Sortiment občerstvení a nápojů dětského koutku 

Dětský areál je svou rozlohou a vybavením sám o sobě jedním z největších prostorů svého druhu v celé Praze. Propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť jsme připravili do nového designu a doplnili nabídku dětských aktivit.  Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí. V dětském areálu jsou dvě velké herní zóny s přírodními dřevěnými hracími prvky, houpačkami a prolézačkami. Novým dominantním prvkem je velkoprostorové pískoviště s jemným plážovým pískem a s možností zapůjčení velkých hracích setů.

Bezpečí

Dětský areál je kompletně oplocený, což výrazně napomáhá bezpečnosti jeho návštěvníků a klidnému prožití letních dnů i pro rodiče a doprovod dětí.

Občerstvení

Samozřejmou součástí areálu je i občerstvení s bohatou nabídkou chlazených nealkoholických nápojů a dobrot a odpočinkové zóny s posezením pod slunečníky. Přirozený profil areálu skýtá díky stromům i možnosti plochy s přirozeným stínem.