Žluté lázně - SUP – Stand Up Paddleboarding

SUP – Stand Up Paddleboarding

Nic vám to neříká? Je to proto, že Žluté lázně se díky spolupráci s firmou Boardbox.com staly první půjčovnou paddleboardů v Praze! Pokud jste milovník „boardových“ sportů, nezmeškejte příležitost si na vlastní nebezpečí vyzkoušet ten nejnovější z nich!

Paddleboarding vznikal ve 30. letech 20. století na exotických Havajských ostrovech a v Polynesii. Dnes zažívá velký boom po celém světě.

K tomuto sportu nepotřebujete moře. Sjíždí se též jezera a řeky, tedy i Vltava je vhodná.  Výhody paddleboardingu ocení například windsurfaři, kteří již nebudou muset čekat na správný vítr. 

Při SUP, jak se sportu přezdívá podle anglického „Stand Up Paddling“ („pádlování ve stoje/vzpřímeně“) zapojíte všechny svaly v těle včetně těch vnitřních, které se posilují nejhůře. Také se naučíte přesvědčivě držet rovnováhu. Při jízdě člověk stojí na surfu a dlouhým pádlem se snaží pádlovat, co mu síly stačí :).

Fyzicky náročné závody jednotlivců i týmů v paddleboardingu, jsou velkou podívanou. Kromě toho a rekreačního sportování se na paddleboardu cvičí yoga, fitness či surfing. Zkuste jak paddleboarding, SUP, či po havajsku - Hoe he'e nalu, půjde Vám !

 

UŽIJ SI TO U NÁS s GoPro HERO3+ Black Edition  a natoč si zdarma svůj sportovní zážitek na kameru GoPro!

GoPro kameru si můžeš půjčit zdarma ke každému zakoupenému sportovišti ve Žlutých lázních.

Jako zálohu za kameru si s sebou přines doklad totožnosti s fotografií (OP nebo Pas), nebo peněžitou zálohu ve výši ceny kamery a příslušenství.