Žluté lázně - Beach volejbal

Beach volejbal

V areálu je pět beachvolejbalových kurtů, postavených na základě odborných konzultací Marka Pakosty, jednoho z nejlepších českých volejbalistů. Tato hřiště jsou postavena zcela podle pravidel tohoto olympijského sportu. Představují v současné době nejmodernější zázemí v Praze a splňují podmínky pro pořádání vrcholných domácích i mezinárodních soutěží (MČR, ME). V případě kandidatury Prahy na pořádání olympijských her 2020 aspirují na případnou organizaci olympijských soutěží. V takovém případě lze tento areál přestavět na prostor se třemi hřišti s centrálním kurtem obestavěným mobilními tribunami. Kurty jsou kryty ochrannou sítí a v nočních hodinách osvětleny.

Při rezervaci je pro Vás sportoviště blokované maximálně 10 minut po zahájení hrací doby!

Kamera GoPro

UŽIJ SI TO U NÁS s GoPro HERO3+ Black Edition  a natoč si zdarma svůj sportovní zážitek na kameru GoPro! GoPro kameru si můžeš půjčit zdarma ke každému zakoupenému sportovišti ve Žlutých lázních. Jako zálohu za kameru si s sebou přines doklad totožnosti s fotografií (OP nebo Pas), nebo peněžitou zálohu ve výši ceny kamery a příslušenství.

Chcete si zasportovat a nevíte kam s dětmi?

Ideální řešení Vám poskytne dětský koutek Little Tikes v Blue Burger Baru ve Žlutých lázních. Nabízí totiž nově každou neděli skvěle vybavený dětský koutek s hlídáním, obsluhou a programem zdarma. Vaše ratolesti pohlídá profesionální tým  od 11,30 do 17 hodin v krásném nekuřáckém prostředí restaurace s výhledem na prostor beachvolejbalových kurtů. Není nutno rezervovat.