Novinky

 • Omezený provoz v areálu 6.7. a 7.7.

  6. července 2015

  Ve dnech 6.7. a 7.7.2015 je uzavřena písečná pláž a bar Lucky Place z důvodu konání soukromé akce. Děkujeme za pochopení

 • Dětský koutek Little Tikes v Modrém baru

  3. července 2015

  Přijďte si v neděli zasportovat, o děti se vám postaráme!

 • Prodej vstupenek Na Ležáka dne 22.7.

  1. července 2015

  Vstupenky Na Ležáka jsou již v předprodeji na Sportcentru!

 • Focení pro Blesk magazín

  26. června 2015

  Dnešní backstage fotky z focení pro Blesk magazín České MISS Earth 2012 Terezy Fajksové a České Miss 2015 Nikol Švantnerové ve Žlutých lázních.

 • Školy a školky z Prahy 4 si užívají poslední školní dny ve Žlutých lázních

  22. června 2015

  Děti z mateřských i základních škol z čtvrtého pražského obvodu navštěvují od začátku června v rámci výuky Žluté lázně na celý den zdarma! Kromě pobytu i učení v přírodě je zde čeká mnoho her i dalších sportovních a zábavných aktivit. Děti mají k dispozici dětský koutek s bazénky a průlezkami, beachvolejbalové kurty, nohejbalové hřiště, stolní tenis, dráhy na pétanque a travnatou i písečnou pláž. Jednou z mateřských škol, která areál navštívila, byla MŠ Voráčovská. „Den v areálu jsme si krásně užili. Děti se hned po příchodu rozeběhly na prolézačky, s velkým nadšením skákaly na skákacím hradu a svezly se na řetízkovém kolotoči a v malém vláčku. Oči jim svítily radostí. Bylo o ně velice dobře postaráno, pochutnaly si na zmrzlině a výborném džusu. Už po cestě zpět se ptaly, kdy půjdou znovu na to úžasné hřiště do Žlutých lázní,“ popsala návštěvu Iva Kopecká, ředitelka mateřské školy Voráčovská v Praze 4.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující